- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Versammlung / Hierkonft
Test Process 29/May/2018.pdfDataasheeter
GA_31G MLCC Series, Automotive.pdfGA0805H561KXBBC31G Tech Spezifikatioune
Vishay Vitramon - GA0805H561KXBBC31G technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu Vishay Vitramon - GA0805H561KXBBC31G
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | Vishay / Vitramon |
| Voltage - bewäert | 100V |
| Toleranz | ±10% |
| Dicken (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Temperaturkoeffizient | X8R |
| Gréisst / Dimensioun | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie | GA |
| Bewäertungen | AEC-Q200 |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Package protegéieren | Tape & Reel (TR) |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Operatioun Temperatur | -55°C ~ 150°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Abstand | - |
| Héicht - Sëtz (Max) | - |
| Eegeschaften | - |
| Failure Rate | - |
| Kapazitéit | 560 pF |
| Applikatiounen | Automotive |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 kompatibel |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu Vishay Vitramon GA0805H561KXBBC31G.
| Produktiounsattriff | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GA0805H561KXXBC31G | GA0805H561KXBBP31G | GA0805H561KXABC31G | GA0805H561KXABP31G |
| Hiersteller | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bewäertungen | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Eegeschaften | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Héicht - Sëtz (Max) | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Applikatiounen | - | - | - | - |
| Temperaturkoeffizient | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Gréisst / Dimensioun | - | - | - | - |
| Dicken (Max) | - | - | - | - |
| Toleranz | - | - | - | - |
| Kapazitéit | - | - | - | - |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Abstand | - | - | - | - |
| Voltage - bewäert | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Eroflueden GA0805H561KXBBC31G PDF DataDhusts an Vishay Vitramon Dokumentatioun fir GA0805H561KXBBC31G - Vishay Vitramon.
GA0805H561MBBBR31GVishay VitramonCAP CER 560PF 100V X8R 0805
GA0805H561KBXBR31GVishay VitramonCAP CER 560PF 25V X8R 0805
GA0805H561KXBBP31GVishay VitramonCAP CER 560PF 100V X8R 0805
GA0805H561KXABC31GVishay VitramonCAP CER 560PF 50V X8R 0805
GA0805H561KBBBR31GVishay VitramonCAP CER 560PF 100V X8R 0805
GA0805H561MBXBT31GVishay VitramonCAP CER 560PF 25V X8R 0805
GA0805H561JXXBP31GVishay VitramonCAP CER 560PF 25V X8R 0805
GA0805H561MBBBT31GVishay VitramonCAP CER 560PF 100V X8R 0805
GA0805H561MBABR31GVishay VitramonCAP CER 560PF 50V X8R 0805
GA0805H561KXXBP31GVishay VitramonCAP CER 560PF 25V X8R 0805
GA0805H561KXABP31GVishay VitramonCAP CER 560PF 50V X8R 0805
GA0805H561KBBBT31GVishay VitramonCAP CER 560PF 100V X8R 0805
GA0805H561KBABR31GVishay VitramonCAP CER 560PF 50V X8R 0805
GA0805H561KBXBT31GVishay VitramonCAP CER 560PF 25V X8R 0805
GA0805H561KBABT31GVishay VitramonCAP CER 560PF 50V X8R 0805
GA0805H561MBXBR31GVishay VitramonCAP CER 560PF 25V X8R 0805
GA0805H561KXXBC31GVishay VitramonCAP CER 560PF 25V X8R 0805
GA0805H561MBABT31GVishay VitramonCAP CER 560PF 50V X8R 0805Är E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |














Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.