- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Verpackung
MSID Label 20/Dec/2018.pdfWëllt Dir e bessere Präis?
A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.
| Quantitéit | Eenzelpräis | Ext.Präism |
|---|---|---|
| 1+ | $3.205 | $3.21 |
T95D477M6R3EZSL Tech Spezifikatioune
Vishay Sprague - T95D477M6R3EZSL technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu Vishay Sprague - T95D477M6R3EZSL
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | Vishay / Sprague |
| Voltage - bewäert | 6.3 V |
| Typ | Conformal Coated |
| Toleranz | ±20% |
| Gréisst / Dimensioun | 0.293" L x 0.170" W (7.44mm x 4.32mm) |
| Serie | TANTAMOUNT®, T95 |
| Bewäertungen | COTS |
| Package / Case | 2917 (7343 Metric) |
| Package protegéieren | Tape & Reel (TR) |
| Operatioun Temperatur | -55°C ~ 125°C |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Fabrikatgréisst Code | D |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Lead Abstand | - |
| Héicht - Sëtz (Max) | 0.122" (3.10mm) |
| Eegeschaften | High Reliability |
| Failure Rate | - |
| ESR (equivalent Serie Resistance) | 60mOhm |
| Kapazitéit | 470 µF |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | RoHS net konform |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | 2A (4 Weeks) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu Vishay Sprague T95D477M6R3EZSL.
| Produktiounsattriff | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | T95D477M6R3EZAL | T95D477M6R3CZSL | T95D477M6R3HZSL | T95D477M6R3EZAS |
| Hiersteller | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ESR (equivalent Serie Resistance) | - | - | - | - |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Héicht - Sëtz (Max) | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kapazitéit | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Fabrikatgréisst Code | - | - | - | - |
| Lead Abstand | - | - | - | - |
| Bewäertungen | - | - | - | - |
| Toleranz | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Voltage - bewäert | - | - | - | - |
| Gréisst / Dimensioun | - | - | - | - |
| Eegeschaften | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ | - | - | - | - |
Eroflueden T95D477M6R3EZSL PDF DataDhusts an Vishay Sprague Dokumentatioun fir T95D477M6R3EZSL - Vishay Sprague.
T95D477M6R3HZALVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3EZSSVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3HZSLVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3EZASVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3CZSSVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3HSASVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3ESALVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3HZSSVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3HZASVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3HSSSVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3ESSLVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3ESSSVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3CZSLVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3CZASVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3HSSLVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3HSALVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3ESASVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3EZALVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917Är E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |














Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.