- Jess***Jones
- 2026/04/17
Dataasheeter
CR Series Datasheet.pdfWëllt Dir e bessere Präis?
A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.
| Quantitéit | Eenzelpräis | Ext.Präism |
|---|---|---|
| 1+ | $0.001 | $0.00 |
CR-02JL6--150R Tech Spezifikatioune
Viking Tech - CR-02JL6--150R technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu Viking Tech - CR-02JL6--150R
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | Viking Tech |
| Toleranz | ±5% |
| Temperaturkoeffizient | ±100ppm/°C |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Gréisst / Dimensioun | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serie | CR |
| Resistance | 150 Ohms |
| Bewäertungen | - |
| Power (Watts) | 0.063W, 1/16W |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Package protegéieren | Tape & Reel (TR) |
| Operatioun Temperatur | -55°C ~ 155°C |
| Zuel vun Terminatiounen | 2 |
| Héicht - Sëtz (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Eegeschaften | - |
| Failure Rate | - |
| Kreatioun | Thick Film |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 kompatibel |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 5833.40.0000 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu Viking Tech CR-02JL6--150R.
| Produktiounsattriff | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CR-02JL6--180R | CR-02JL6--150K | CR-02JL6--130R | CR-02JL6--330R |
| Hiersteller | Viking Tech | Viking Tech | Viking Tech | Viking Tech |
| Kreatioun | - | - | - | - |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - | - | - | - |
| Héicht - Sëtz (Max) | - | - | - | - |
| Power (Watts) | - | - | - | - |
| Zuel vun Terminatiounen | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Bewäertungen | - | - | - | - |
| Toleranz | - | - | - | - |
| Supplier Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Gréisst / Dimensioun | - | - | - | - |
| Resistance | - | - | - | - |
| Temperaturkoeffizient | - | - | - | - |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Eegeschaften | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Eroflueden CR-02JL6--150R PDF DataDhusts an Viking Tech Dokumentatioun fir CR-02JL6--150R - Viking Tech.
CR-02JL6---8R2Viking TechRES 8.2 OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6---7K5Viking TechRES 7.5K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--270KViking TechRES 270K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--200KViking TechRES 200K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--130RViking TechRES 130 OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--330KViking TechRES 330K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--360RViking TechRES 360 OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6---82MViking TechRES 82M OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--390KViking TechRES 390K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--300KViking TechRES 300K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--180RViking TechRES 180 OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--150KViking TechRES 150K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--220KViking TechRES 220K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--100KViking TechRES 100K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6---9M1Viking TechRES 9.1M OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6---8K2Viking TechRES 8.2K OHM 5% 1/16W 0402Är E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |













Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.