- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datebanken
SiT9005.pdfWëllt Dir e bessere Präis?
A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.
| Quantitéit | Eenzelpräis | Ext.Präism |
|---|---|---|
| 1+ | $7.46 | $7.46 |
SIT9005ACR7G-30NP Tech Spezifikatioune
SiTime - SIT9005ACR7G-30NP technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu SiTime - SIT9005ACR7G-30NP
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | SiTime |
| Voltage - Supply | 3V |
| Typ | SSXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | -4.28%, Down Spread |
| Gréisst / Dimensioun | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Serie | SIT9005 |
| Bewäertungen | - |
| Programmable Type | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Ausgab | LVCMOS |
| Operatioun Temperatur | -20°C ~ 70°C |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bleif Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Héicht | 0.030" (0.76mm) |
| Funktioun | - |
| Häftegkeetstabilitéit (Total) | - |
| Stabilitéitstabilitéit | ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm |
| Detailbeschreiwung | SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V 4-SMD, No Lead |
| Aktuell - Versuergung (Max) | 6.5mA |
| Base Resonator | MEMS |
| Verfügbar Frequenzgang | 1MHz ~ 141MHz |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | Bleif gratis / RoHS kompatibel |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu SiTime SIT9005ACR7G-30NP.
| Produktiounsattriff | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SIT9005ACR7G-30NG | SIT9005ACR7G-30NN | SIT9005ACR7G-30NM | SIT9005ACR7G-30NH |
| Hiersteller | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| Héicht | - | - | - | - |
| Stabilitéitstabilitéit | - | - | - | - |
| Bleif Free Status / RoHS Status | - | - | - | - |
| Häftegkeetstabilitéit (Total) | - | - | - | - |
| Aktuell - Versuergung (Max) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Detailbeschreiwung | - | - | - | - |
| Funktioun | - | - | - | - |
| Base Resonator | - | - | - | - |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Verfügbar Frequenzgang | - | - | - | - |
| Gréisst / Dimensioun | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Voltage - Supply | - | - | - | - |
| Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) | - | - | - | - |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bewäertungen | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Programmable Type | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Ausgab | - | - | - | - |
Eroflueden SIT9005ACR7G-30NP PDF DataDhusts an SiTime Dokumentatioun fir SIT9005ACR7G-30NP - SiTime.
SIT9005ACR7G-30NJSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30SFSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30SBSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30NLSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30NISiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30SGSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30NGSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30SISiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30NKSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30NNSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30SDSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30SCSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30SHSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30NOSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30NHSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30SASiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30NMSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACR7G-30SESiTimeOSC MEMSÄr E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |














Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.