- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html datasheet
MTSW, HMTSW Series Datasheet.pdfDataasheeter
MTSW, HMTSW Series Datasheet.pdfMTSW-114-11-S-D-225 Tech Spezifikatioune
Samtec Inc. - MTSW-114-11-S-D-225 technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu Samtec Inc. - MTSW-114-11-S-D-225
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | Samtec, Inc. |
| Voltage Rating | - |
| Terminatioun | Solder |
| Stil | Board to Board or Cable |
| Shrouding | Unshrouded |
| Serie | Flex Stack, MTSW |
| Row Abstand - Matgrënner | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Package protegéieren | Bulk |
| Iwwerall Kontaktlängt | 0.930" (23.62mm) |
| Operatioun Temperatur | -55°C ~ 125°C |
| Zuel vun Zeilen | 2 |
| Zuel Positiounen gelueden | All |
| Unzuel vun Positionen | 28 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammbarkeet-Rating | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Isolatiounsmaterial | Polyester, Glass Filled |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Isolatioun Héicht | 0.100" (2.54mm) |
| Isolatioun Faarf | Black |
| Ingress Protection | - |
| Eegeschaften | - |
| Festnetztyp | Push-Pull |
| Aktuell Bewäertung (Amps) | 3A |
| Kontakttyp | Male Pin |
| Kontaktform | Square |
| Kontakt Material | Phosphor Bronze |
| Kontakt Längt - Post | 0.605" (15.37mm) |
| Kontakt Längt - Schléck | 0.225" (5.72mm) |
| Kontaktéiert Finish Thickness - Post | - |
| Kontaktéiert Finish Thickness - Mating | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Kontakt - Post | Tin |
| Kontakt Schluss - Mataarbechter | Gold |
| Connector Type | Header, Cuttable |
| Basis Produktnummer | MTSW-114 |
| Applikatiounen | - |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 kompatibel |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu Samtec Inc. MTSW-114-11-S-D-225.
| Produktiounsattriff | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MTSW-114-11-S-D-200 | MTSW-114-11-S-D-710 | MTSW-114-11-S-D-740 | MTSW-114-11-S-D-430 |
| Hiersteller | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Shrouding | - | - | - | - |
| Kontakt Schluss - Mataarbechter | - | - | - | - |
| Basis Produktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Mated Stacking Heights | - | - | - | - |
| Kontakttyp | - | - | - | - |
| Kontakt Längt - Post | - | - | - | - |
| Isolatiounsmaterial | - | - | - | - |
| Connector Type | - | - | - | - |
| Material Flammbarkeet-Rating | - | - | - | - |
| Kontaktform | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Zuel Positiounen gelueden | - | - | - | - |
| Festnetztyp | - | - | - | - |
| Eegeschaften | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Isolatioun Héicht | - | - | - | - |
| Aktuell Bewäertung (Amps) | - | - | - | - |
| Row Abstand - Matgrënner | - | - | - | - |
| Kontaktéiert Finish Thickness - Mating | - | - | - | - |
| Iwwerall Kontaktlängt | - | - | - | - |
| Kontakt Längt - Schléck | - | - | - | - |
| Kontakt Material | - | - | - | - |
| Applikatiounen | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Isolatioun Faarf | - | - | - | - |
| Terminatioun | - | - | - | - |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Stil | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Zuel vun Zeilen | - | - | - | - |
| Kontakt Kontakt - Post | - | - | - | - |
| Kontaktéiert Finish Thickness - Post | - | - | - | - |
| Unzuel vun Positionen | - | - | - | - |
Eroflueden MTSW-114-11-S-D-225 PDF DataDhusts an Samtec Inc. Dokumentatioun fir MTSW-114-11-S-D-225 - Samtec Inc..
MTSW-114-11-S-D-100Samtec Inc.CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
MTSW-114-11-S-D-670Samtec Inc.CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
MTSW-114-11-S-D-200Samtec Inc.CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
MTSW-114-11-L-S-650Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
MTSW-114-11-L-S-640Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
MTSW-114-11-S-D-690Samtec Inc.CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
MTSW-114-11-L-S-705Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
MTSW-114-11-S-D-740Samtec Inc.CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
MTSW-114-11-S-D-640Samtec Inc.CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
MTSW-114-11-L-Q-740Samtec Inc.CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
MTSW-114-11-S-Q-100Samtec Inc.CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
MTSW-114-11-L-Q-730Samtec Inc.CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
MTSW-114-11-S-D-730Samtec Inc.CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
MTSW-114-11-L-T-512Samtec Inc.CONN HEADER VERT 42POS 2.54MM
MTSW-114-11-L-S-700Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
MTSW-114-11-S-Q-200Samtec Inc.CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
MTSW-114-11-S-D-430Samtec Inc.CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
MTSW-114-11-S-D-710Samtec Inc.CONN HEADER VERT 28POS 2.54MMÄr E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |














Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.