- Jess***Jones
- 2026/04/17
Dataasheeter
M22 Series.pdfWëllt Dir e bessere Präis?
A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.
| Quantitéit | Eenzelpräis | Ext.Präism |
|---|---|---|
| 1+ | $21.41 | $21.41 |
| 200+ | $8.54 | $1,708.00 |
| 500+ | $8.26 | $4,130.00 |
M22MP-MSF11-Y Tech Spezifikatioune
Moujen - M22MP-MSF11-Y technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu Moujen - M22MP-MSF11-Y
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | Moujen |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Voltage Rating - AC | 230 V |
| Typ | Standard |
| Terminatiounstil | Screw Terminal |
| Serie | M22 |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.30mm Dia |
| Package protegéieren | Bulk |
| Operatioun Temperatur | -25°C ~ 70°C |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Illuminatioun Voltage (Nominal) | - |
| Illuminatiounstyp, Faarf | - |
| Aktuell Bewäertung (Amps) | 6A (AC), 3A (DC) |
| Faarf - Aktuator / Cap | Yellow |
| Circuit | DPST |
| Aktuator Type | Round, Button, Mushroom |
| Aktuéierung Markéieren | No Marking |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 kompatibel |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Erreecht Status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9000 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu Moujen M22MP-MSF11-Y.
| Produktiounsattriff | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | M22MP-MSF11-Y- |
M22MP-MSF11-Y- |
M22MP-MSF11-Y- | M22MP-MSF11-Y- |
| Hiersteller | Moujen | Moujen | Moujen | Moujen |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Faarf - Aktuator / Cap | - | - | - | - |
| Aktuator Type | - | - | - | - |
| Illuminatioun Voltage (Nominal) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Illuminatiounstyp, Faarf | - | - | - | - |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| Panel Cutout Dimensions | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Terminatiounstil | - | - | - | - |
| Aktuell Bewäertung (Amps) | - | - | - | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| Aktuéierung Markéieren | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Eroflueden M22MP-MSF11-Y PDF DataDhusts an Moujen Dokumentatioun fir M22MP-MSF11-Y - Moujen.
Är E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |













Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.