- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Liichte Ëmwelt Informatiounen
Leader Tech Inc RoHS/REACH.pdfDataasheeter
Circuit Board Shielding (CBS) Catalog.pdfWëllt Dir e bessere Präis?
A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.
| Quantitéit | Eenzelpräis | Ext.Präism |
|---|---|---|
| 1+ | $23.087 | $23.09 |
82NH-CBSA-1.0X2.75X0.8 Tech Spezifikatioune
Leader Tech Inc. - 82NH-CBSA-1.0X2.75X0.8 technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu Leader Tech Inc. - 82NH-CBSA-1.0X2.75X0.8
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | Leader Tech Inc. |
| Breet - Allgemeng | 1.000" (25.40mm) |
| Ventilatioun | Non-Vented |
| Typ | Shield, 2-Piece |
| Serie | 80-CBS |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Package protegéieren | Bulk |
| Mounting Type | Through Hole |
| Längt - Allgemeng | 2.750" (69.85mm) |
| Héicht - Insgesamt | 0.800" (20.32mm) |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 kompatibel |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Erreecht Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8529.90.9800 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu Leader Tech Inc. 82NH-CBSA-1.0X2.75X0.8.
| Produktiounsattriff | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 82NH-CBSA-1.0X4.75X0.8 | 82NH-CBSA-1.0X1.75X0.8 | 82NH-CBSA-1.0X2.5X0.8 | 82NH-CBSA-1.0X2.25X0.8 |
| Hiersteller | Leader Tech Inc. | Leader Tech Inc. | Leader Tech Inc. | Leader Tech Inc. |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ | - | - | - | - |
| Längt - Allgemeng | - | - | - | - |
| Breet - Allgemeng | - | - | - | - |
| Ventilatioun | - | - | - | - |
| Héicht - Insgesamt | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Eroflueden 82NH-CBSA-1.0X2.75X0.8 PDF DataDhusts an Leader Tech Inc. Dokumentatioun fir 82NH-CBSA-1.0X2.75X0.8 - Leader Tech Inc..
82NH-CBSA-1.0X2.25X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 2.25" T/H
82NH-CBSA-1.0X1.0X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 1" THROUGH HOLE
82NH-CBSA-1.0X1.25X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 1.25" T/H
82NH-CBSA-1.0X3.25X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 3.25" T/H
82NH-CBSA-1.0X1.75X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 1.75" T/H
82NH-CBSA-0.75X5.75X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 0.75" X 5.75" T/H
82NH-CBSA-1.0X4.0X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 4" THROUGH HOLE
82NH-CBSA-1.0X1.5X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 1.5" THROUGH HOLE
82NH-CBSA-1.0X3.0X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 3" THROUGH HOLE
82NH-CBSA-1.0X4.5X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 4.5" THROUGH HOLE
82NH-CBSA-0.75X6.0X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 0.75" X 6" T/H
82NH-CBSA-1.0X3.5X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 3.5" THROUGH HOLE
82NH-CBSA-1.0X5.0X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 5" THROUGH HOLE
82NH-CBSA-1.0X3.75X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 3.75" T/H
82NH-CBSA-1.0X2.0X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 2" THROUGH HOLE
82NH-CBSA-1.0X4.25X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 4.25" T/H
82NH-CBSA-1.0X2.5X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 2.5" THROUGH HOLE
82NH-CBSA-1.0X4.75X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 4.75" T/HÄr E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |














Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.