- Jess***Jones
- 2026/04/17
Liichte Ëmwelt Informatiounen
EDAC REACH.pdfWëllt Dir e bessere Präis?
A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.
| Quantitéit | Eenzelpräis | Ext.Präism |
|---|---|---|
| 1+ | $16.562 | $16.56 |
357-064-424-201 Tech Spezifikatioune
EDAC Inc. - 357-064-424-201 technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu EDAC Inc. - 357-064-424-201
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | EDAC Inc. |
| Termination Reihen | 2 |
| Terminatioun | Solder |
| Serie | 357 |
| Liesen | Dual |
| Pitch | 0.156" (3.96mm) |
| Package protegéieren | Bulk |
| Operatioun Temperatur | -40°C ~ 105°C |
| Zuel vun Zeilen | 2 |
| Zuel vun Positiounen / Bay / Row | 32 |
| Unzuel vun Positionen | 64 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Material - Isolatioun | Polyester Thermoplastic |
| Geschlecht | Female |
| Flange Feature | - |
| Eegeschaften | - |
| Kontakttyp | Semi Bellows |
| Kontakt Material | Copper Alloy |
| Kontaktéiert Finish Thickness | - |
| Kontaktéieren | Tin |
| Faarf | Black |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Card Thickness | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Basis Produktnummer | 357-064 |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 kompatibel |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Erreecht Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu EDAC Inc. 357-064-424-201.
| Produktiounsattriff | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 357-064-424-207 | 357-064-424-212 | 357-064-424-202 | 357-064-424-204 |
| Hiersteller | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Material - Isolatioun | - | - | - | - |
| Card Thickness | - | - | - | - |
| Zuel vun Positiounen / Bay / Row | - | - | - | - |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Faarf | - | - | - | - |
| Kontakttyp | - | - | - | - |
| Geschlecht | - | - | - | - |
| Liesen | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Eegeschaften | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Terminatioun | - | - | - | - |
| Basis Produktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serie | - | - | - | - |
| Kontaktéiert Finish Thickness | - | - | - | - |
| Card Type | - | - | - | - |
| Kontakt Material | - | - | - | - |
| Kontaktéieren | - | - | - | - |
| Zuel vun Zeilen | - | - | - | - |
| Flange Feature | - | - | - | - |
| Termination Reihen | - | - | - | - |
| Unzuel vun Positionen | - | - | - | - |
Eroflueden 357-064-424-201 PDF DataDhusts an EDAC Inc. Dokumentatioun fir 357-064-424-201 - EDAC Inc..
Är E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |













Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.