- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Versammlung / Hierkonft
Multiple Devices Assembly Site 11/Jan/2017.pdfHtml datasheet
TNPW e3 Series Datasheet.pdfDataasheeter
TNPW e3 Series Datasheet.pdfWëllt Dir e bessere Präis?
A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.
| Quantitéit | Eenzelpräis | Ext.Präism |
|---|---|---|
| 1+ | $0.292 | $0.29 |
TNPW12062K87BEEN Tech Spezifikatioune
Vishay Dale - TNPW12062K87BEEN technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu Vishay Dale - TNPW12062K87BEEN
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | Dale / Vishay |
| Toleranz | ±0.1% |
| Temperaturkoeffizient | ±25ppm/°C |
| Supplier Device Package | 1206 |
| Gréisst / Dimensioun | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie | TNPW e3 |
| Resistance | 2.87 kOhms |
| Bewäertungen | AEC-Q200 |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Package protegéieren | Tape & Reel (TR) |
| Operatioun Temperatur | -55°C ~ 155°C |
| Zuel vun Terminatiounen | 2 |
| Héicht - Sëtz (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Eegeschaften | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Kreatioun | Thin Film |
| Basis Produktnummer | TNPW1206 |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 kompatibel |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu Vishay Dale TNPW12062K87BEEN.
| Produktiounsattriff | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TNPW12062K87BEEA | TNPW12062K84BEEN | TNPW12062K87BECN | TNPW12062K87BYEA |
| Hiersteller | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Supplier Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Temperaturkoeffizient | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Power (Watts) | - | - | - | - |
| Bewäertungen | - | - | - | - |
| Kreatioun | - | - | - | - |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Resistance | - | - | - | - |
| Zuel vun Terminatiounen | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Gréisst / Dimensioun | - | - | - | - |
| Eegeschaften | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Basis Produktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Toleranz | - | - | - | - |
| Héicht - Sëtz (Max) | - | - | - | - |
Eroflueden TNPW12062K87BEEN PDF DataDhusts an Vishay Dale Dokumentatioun fir TNPW12062K87BEEN - Vishay Dale.
Är E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |













Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.