- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Dataasheeter
ERL (Military RLR).pdfWëllt Dir e bessere Präis?
A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.
| Quantitéit | Eenzelpräis | Ext.Präism |
|---|---|---|
| 1+ | $0.801 | $0.80 |
RLR05C1330FRRE6 Tech Spezifikatioune
Vishay Dale - RLR05C1330FRRE6 technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu Vishay Dale - RLR05C1330FRRE6
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | Dale / Vishay |
| Toleranz | ±1% |
| Temperaturkoeffizient | ±100ppm/°C |
| Supplier Device Package | Axial |
| Gréisst / Dimensioun | 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm) |
| Serie | Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 |
| Resistance | 133 Ohms |
| Power (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Package / Case | Axial |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Package protegéieren | Tape & Reel (TR) |
| Operatioun Temperatur | -65°C ~ 150°C |
| Zuel vun Terminatiounen | 2 |
| Héicht - Sëtz (Max) | - |
| Eegeschaften | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Failure Rate | R (0.01%) |
| Kreatioun | Metal Film |
| Basis Produktnummer | RLR05 |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | RoHS net konform |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu Vishay Dale RLR05C1330FRRE6.
| Produktiounsattriff | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RLR05C1330FPRE6 | RLR05C1330FRRE7 | RLR05C1330FRRE5 | RLR05C1330FSRE6 |
| Hiersteller | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Temperaturkoeffizient | - | - | - | - |
| Kreatioun | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Gréisst / Dimensioun | - | - | - | - |
| Toleranz | - | - | - | - |
| Supplier Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Héicht - Sëtz (Max) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Power (Watts) | - | - | - | - |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Resistance | - | - | - | - |
| Basis Produktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Eegeschaften | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Zuel vun Terminatiounen | - | - | - | - |
Eroflueden RLR05C1330FRRE6 PDF DataDhusts an Vishay Dale Dokumentatioun fir RLR05C1330FRRE6 - Vishay Dale.
Är E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |













Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.