- Jess***Jones
- 2026/04/17
Dataasheeter
CTDSS1005F Series.pdfWëllt Dir e bessere Präis?
A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.
| Quantitéit | Eenzelpräis | Ext.Präism |
|---|---|---|
| 1+ | $0.609 | $0.61 |
CTDSS1005F-184K Tech Spezifikatioune
Central Technologies - CTDSS1005F-184K technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu Central Technologies - CTDSS1005F-184K
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | Central Technologies |
| Typ | - |
| Toleranz | ±10% |
| Supplier Device Package | - |
| Gréisst / Dimensioun | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| Schirmung | Shielded |
| Serie | CTDSS1005F |
| Bewäertungen | - |
| Q @ Freq | 28 @ 796kHz |
| Package / Case | Nonstandard |
| Package protegéieren | Tape & Reel (TR) |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Operatioun Temperatur | -25°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Material - Core | - |
| Induktivitéit Frequenz - Test | 1 kHz |
| Induktivitéit | 180 µH |
| Héicht - Sëtz (Max) | 0.201" (5.10mm) |
| Frequenz - Self Resonant | 6MHz |
| Eegeschaften | - |
| DC Resistance (DCR) | 700mOhm Max |
| Aktuell Bewäertung (Amps) | 500 mA |
| Aktuell - Sättigung (ISAT) | - |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 kompatibel |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | Vendor Undefined |
| Erreecht Status | REACH info available upon request |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu Central Technologies CTDSS1005F-184K.
| Produktiounsattriff | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CTDSS1005F-124K | CTDSS1005F-185K | CTDSS1005F-154K | CTDSS1005F-274K |
| Hiersteller | Central Technologies | Central Technologies | Central Technologies | Central Technologies |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serie | - | - | - | - |
| Gréisst / Dimensioun | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Toleranz | - | - | - | - |
| Supplier Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Induktivitéit Frequenz - Test | - | - | - | - |
| Frequenz - Self Resonant | - | - | - | - |
| Bewäertungen | - | - | - | - |
| Material - Core | - | - | - | - |
| Aktuell Bewäertung (Amps) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Induktivitéit | - | - | - | - |
| Schirmung | - | - | - | - |
| Héicht - Sëtz (Max) | - | - | - | - |
| Aktuell - Sättigung (ISAT) | - | - | - | - |
| Eegeschaften | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Eroflueden CTDSS1005F-184K PDF DataDhusts an Central Technologies Dokumentatioun fir CTDSS1005F-184K - Central Technologies.
Är E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |













Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.