- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Design / Spezifizéierung
Cylindrical Battery Holders.pdfLiichte Ëmwelt Informatiounen
MOV-14DzzzK Series Material Declaration.pdf RoHS GMOV, MOV Series.pdf Bourns REACH.pdfWëllt Dir e bessere Präis?
A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.
| Quantitéit | Eenzelpräis | Ext.Präism |
|---|---|---|
| 1+ | $0.149 | $0.15 |
| 200+ | $0.058 | $11.60 |
| 400+ | $0.056 | $22.40 |
| 800+ | $0.055 | $44.00 |
MOV-14D112K Tech Spezifikatioune
Bourns Inc. - MOV-14D112K technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu Bourns Inc. - MOV-14D112K
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | Bourns, Inc. |
| Varistor Voltage (Typ) | 1.1 kV |
| Varistor Voltage (Min) | 990 V |
| Varistor Voltage (Max) | 1.21 kV |
| Serie | - |
| Package / Case | Disc 14mm |
| Package protegéieren | Bulk |
| Operatioun Temperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Zuel vu Circuits | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Maximal DC Volt | 895 V |
| Maximum AC Volt | 680 V |
| Energie | 213J |
| Aktuell - Surge | 4.5 kA |
| Capacitance @ Frequenz | 180 pF @ 1 kHz |
| Basis Produktnummer | MOV-14 |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 kompatibel |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Erreecht Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.4000 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu Bourns Inc. MOV-14D112K.
| Produktiounsattriff | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MOV-14D112KTR | MOV-14D101KTR | MOV-14D152KTR | MOV-14D152K |
| Hiersteller | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Energie | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Varistor Voltage (Typ) | - | - | - | - |
| Varistor Voltage (Min) | - | - | - | - |
| Capacitance @ Frequenz | - | - | - | - |
| Varistor Voltage (Max) | - | - | - | - |
| Basis Produktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Zuel vu Circuits | - | - | - | - |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Maximal DC Volt | - | - | - | - |
| Aktuell - Surge | - | - | - | - |
| Maximum AC Volt | - | - | - | - |
Eroflueden MOV-14D112K PDF DataDhusts an Bourns Inc. Dokumentatioun fir MOV-14D112K - Bourns Inc..
Är E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |













Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.