- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN Verständnis / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfFCC17E09PB2DB Tech Spezifikatioune
Amphenol ICC (Commercial Products) - FCC17E09PB2DB technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu Amphenol ICC (Commercial Products) - FCC17E09PB2DB
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | Amphenol Aorora |
| Wire Gauge | - |
| Voltage Rating | 200V |
| Terminatioun | Solder |
| Shellgréisst, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Shell Material, Ausféierung | Steel, Tin Plated |
| Serie | FCC17 |
| Package protegéieren | Bulk |
| Operatioun Temperatur | -40°C ~ 85°C |
| Zuel vun Zeilen | 2 |
| Unzuel vun Positionen | 9 |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Material Flammbarkeet-Rating | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | - |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Eegeschaften | Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets |
| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Aktuell Bewäertung (Amps) | 5A |
| Kontakttyp | Signal |
| Kontakt Material | Phosphor Bronze |
| Kontaktformular | Machined |
| Kontaktéiert Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Kontaktéieren | Gold |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Connector Style | D-Sub |
| Faarf | Black |
| Basis Produktnummer | FCC17E09 |
| Backset Abstand | 0.405' (10.29mm) |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | RoHS net konform |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu Amphenol ICC (Commercial Products) FCC17E09PB2DB.
| Produktiounsattriff | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FCC17E09PB29B | FCC17E09PB25B | FCC17E09PB24B | FCC17E09PB2EB |
| Hiersteller | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Unzuel vun Positionen | - | - | - | - |
| Connector Type | - | - | - | - |
| Dielectric Material | - | - | - | - |
| Basis Produktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontakttyp | - | - | - | - |
| Aktuell Bewäertung (Amps) | - | - | - | - |
| Material Flammbarkeet-Rating | - | - | - | - |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Kontaktéieren | - | - | - | - |
| Shellgréisst, Connector Layout | - | - | - | - |
| Kontakt Material | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Terminatioun | - | - | - | - |
| Kontaktéiert Finish Thickness | - | - | - | - |
| Faarf | - | - | - | - |
| Zuel vun Zeilen | - | - | - | - |
| Eegeschaften | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Shell Material, Ausféierung | - | - | - | - |
| Backset Abstand | - | - | - | - |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Connector Style | - | - | - | - |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontaktformular | - | - | - | - |
| Flange Feature | - | - | - | - |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
Eroflueden FCC17E09PB2DB PDF DataDhusts an Amphenol ICC (Commercial Products) Dokumentatioun fir FCC17E09PB2DB - Amphenol ICC (Commercial Products).
FCC17E09PB41BAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB400Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB450Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB410Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB280Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB24BAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB40BAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB2EBAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB44BAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB290Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB2D0Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB2E0Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB25BAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB240Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB440Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB28BAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB250Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
FCC17E09PB29BAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDRÄr E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |














Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.