- Jess***Jones
- 2026/04/17
Dataasheeter
AM1LS-JZ.pdfWëllt Dir e bessere Präis?
A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.
| Quantitéit | Eenzelpräis | Ext.Präism |
|---|---|---|
| 1+ | $9.548 | $9.55 |
| 200+ | $3.81 | $762.00 |
| 500+ | $3.682 | $1,841.00 |
| 1000+ | $3.62 | $3,620.00 |
AM1LS-0303DH30JZ Tech Spezifikatioune
aimtec - AM1LS-0303DH30JZ technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu aimtec - AM1LS-0303DH30JZ
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | Aimtec |
| Voltage - Ausgab 1 | -3 ~ 3V |
| Voltage - Input (Min) | 2.97V |
| Voltage - Input (Max) | 3.63V |
| Typ | Isolated Module |
| Gréisst / Dimensioun | 0.45" L x 0.28" W x 0.60" H (11.4mm x 7.1mm x 15.2mm) |
| Serie | AM1LS-JZ (1W) |
| Power (Watts) | 1 W |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Package / Case | SMD |
| Package protegéieren | Tube |
| Operatioun Temperatur | -40°C ~ 105°C |
| Unzuel vun Ausgänge | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Effizienz | 77% |
| Aktuell - Ausgab (Max) | 152mA |
| Applikatiounen | Industrial |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 kompatibel |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Erreecht Status | Vendor Undefined |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu aimtec AM1LS-0303DH30JZ.
| Produktiounsattriff | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AM1LS-0303DH30JZTR | AM1LS-0303SH30JZ | AM1LS-0303SH30JZTR | AM1LS-0303SH30-NZTR |
| Hiersteller | aimtec | aimtec | aimtec | aimtec |
| Unzuel vun Ausgänge | - | - | - | - |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Power (Watts) | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Min) | - | - | - | - |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktuell - Ausgab (Max) | - | - | - | - |
| Effizienz | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Gréisst / Dimensioun | - | - | - | - |
| Applikatiounen | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Max) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Voltage - Ausgab 1 | - | - | - | - |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Eroflueden AM1LS-0303DH30JZ PDF DataDhusts an aimtec Dokumentatioun fir AM1LS-0303DH30JZ - aimtec.
Är E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |













Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.