- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wëllt Dir e bessere Präis?
A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.
| Quantitéit | Eenzelpräis | Ext.Präism |
|---|---|---|
| 1+ | $0.016 | $0.02 |
04025U8R2CAT4A Tech Spezifikatioune
KYOCERA AVX - 04025U8R2CAT4A technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu KYOCERA AVX - 04025U8R2CAT4A
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | AVX (KYOCERA AVX) |
| Voltage - bewäert | 50V |
| Toleranz | ±0.25pF |
| Dicken (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Temperaturkoeffizient | C0G, NP0 |
| Gréisst / Dimensioun | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serie | U |
| Bewäertungen | - |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Package protegéieren | Tape & Reel (TR) |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Operatioun Temperatur | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Abstand | - |
| Héicht - Sëtz (Max) | - |
| Eegeschaften | Ultra Low ESR |
| Failure Rate | - |
| Kapazitéit | 8.2 pF |
| Applikatiounen | RF, Microwave, High Frequency |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 kompatibel |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Erreecht Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu KYOCERA AVX 04025U8R2CAT4A.
| Produktiounsattriff | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 04025U8R2BAT4A | 04025U8R2CAT2A | 04025U8R2BAT2A\500 | 04025U8R2DAT2A |
| Hiersteller | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Gréisst / Dimensioun | - | - | - | - |
| Temperaturkoeffizient | - | - | - | - |
| Lead Abstand | - | - | - | - |
| Applikatiounen | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dicken (Max) | - | - | - | - |
| Eegeschaften | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Héicht - Sëtz (Max) | - | - | - | - |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - bewäert | - | - | - | - |
| Bewäertungen | - | - | - | - |
| Kapazitéit | - | - | - | - |
| Toleranz | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
04025U8R2C4T2AKYOCERA AVXCAP CER MICROWAVE
04025U8R2BAT2A\500KYOCERA AVXCAP CER MICROWAVE
04025U9R1C4T2AKYOCERA AVXCAP CER MICROWAVE
04025U8R2BAQ2AKYOCERA AVXCAP CER MICROWAVE
04025U9R1BAQ2AKYOCERA AVXCAP CER MICROWAVE
04025U9R1B4T2AKYOCERA AVXCAP CER MICROWAVE
04025U8R2BAT4AKYOCERA AVXCAP CER MICROWAVE
04025U8R0C4T2AKYOCERA AVXCAP CER MICROWAVE
04025U8R4C4T2AKYOCERA AVXCAP CER MICROWAVEÄr E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |














Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.