- Jess***Jones
- 2026/04/17
Dataasheeter
CS5212.pdfCS5212EDR14 Tech Spezifikatioune
onsemi - CS5212EDR14 technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu onsemi - CS5212EDR14
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | onsemi |
| Voltage - Versorgung (Vcc / Vdd) | 3.1V ~ 7V |
| Topologie | Buck |
| Synchronous Gleichgewicht | Yes |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Serie | - |
| Serial Interfaces | - |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Package protegéieren | Tape & Reel (TR) |
| Ausgängegkeet | Transistor Driver |
| Ausgab vu Phase | 1 |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Ausgabkonfiguratioun | Positive |
| Operatioun Temperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Unzuel vun Ausgänge | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Funktioun | Step-Down |
| Frequenz - Schalten | 150kHz ~ 750kHz |
| Zyklus (Max) | 100% |
| Control Features | Frequency Control |
| Clock Sync | No |
| Basis Produktnummer | CS5212 |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | RoHS net konform |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Erreecht Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu onsemi CS5212EDR14.
| Produktiounsattriff | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CS5211EDR14G | CS5211EDR14 | CS5212ED14 | CS5212GDR14 |
| Hiersteller | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Voltage - Versorgung (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Serial Interfaces | - | - | - | - |
| Ausgab vu Phase | - | - | - | - |
| Unzuel vun Ausgänge | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Frequenz - Schalten | - | - | - | - |
| Ausgabkonfiguratioun | - | - | - | - |
| Funktioun | - | - | - | - |
| Control Features | - | - | - | - |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Clock Sync | - | - | - | - |
| Zyklus (Max) | - | - | - | - |
| Ausgängegkeet | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Supplier Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Synchronous Gleichgewicht | - | - | - | - |
| Basis Produktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Topologie | - | - | - | - |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Eroflueden CS5212EDR14 PDF DataDhusts an onsemi Dokumentatioun fir CS5212EDR14 - onsemi.
CS5213CPSEMICE
CS5230EAETA
CS5230ECHIPSTAR
CS5211GDOCSCÄr E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |













Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.