- Jess***Jones
- 2026/04/17
Wëllt Dir e bessere Präis?
A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.
| Quantitéit | Eenzelpräis | Ext.Präism |
|---|---|---|
| 1+ | $1.729 | $1.73 |
| 317+ | $0.691 | $219.05 |
| 634+ | $0.667 | $422.88 |
| 951+ | $0.655 | $622.91 |
HCPL4503TM Tech Spezifikatioune
Fairchild Semiconductor - HCPL4503TM technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu Fairchild Semiconductor - HCPL4503TM
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | Fairchild (onsemi) |
| Voltage - Ausgab (Max) | 20V |
| Voltage - Isolatioun | 5000Vrms |
| Voltage - Viru (Vf) (Typ) | 1.45V |
| Vce Saturation (Max) | - |
| Turn On / Aus Dreck Time (Typ) | 250ns, 260ns |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Serie | - |
| Rise / Fall Zäit (Typ) | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.400", 10.16mm) |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Package protegéieren | Tube |
| Ausgängegkeet | Transistor with Base |
| Operatioun Temperatur | -40°C ~ 100°C |
| Zuel vu Channels | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Input Type | DC |
| Aktuellt Transferverhältnis (Min) | 19% @ 16mA |
| Aktuellt Transferverhältnis (Max) | 50% @ 16mA |
| Aktuell - Ausgab / Kanal | 8mA |
| Aktuell - DC Forward (Wann) (Max) | 25 mA |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 kompatibel |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu Fairchild Semiconductor HCPL4503TM.
| Produktiounsattriff | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HCPL4503TSVM | HCPL4503TSR2VM | HCPL4503TSR2VM | HCPL4503TM |
| Hiersteller | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor | onsemi |
| Vce Saturation (Max) | - | - | - | - |
| Aktuellt Transferverhältnis (Min) | - | - | - | - |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Turn On / Aus Dreck Time (Typ) | - | - | - | - |
| Aktuell - DC Forward (Wann) (Max) | - | - | - | - |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Ausgab (Max) | - | - | - | - |
| Zuel vu Channels | - | - | - | - |
| Input Type | - | - | - | Differential |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aktuellt Transferverhältnis (Max) | - | - | - | - |
| Rise / Fall Zäit (Typ) | - | - | - | - |
| Ausgängegkeet | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Voltage - Viru (Vf) (Typ) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Aktuell - Ausgab / Kanal | - | - | - | - |
| Supplier Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Isolatioun | - | - | - | - |
HCPL4504Avago Technologies (Broadcom)
HCPL4504-000EAvago Technologies (Broadcom)
HCPL4506Avago Technologies (Broadcom)
HCPL4504-500EAvago Technologies (Broadcom)
HCPL4503 A4503Avago Technologies (Broadcom)
HCPL4503VM0NÄr E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |













Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.